aaaaaaZadnji izvodi

Zadnji izvodi

Naročila zadnjih izvodov so možna prek e-pošte narocila@tzs.si. Prodaja velja do razprodaje zalog. Seznam naslovov se obnavlja. Popusti se na knjige iz seznama »Zadnji izvodi« ne priznajo. Knjige se po predhodnem dogovoru lahko prevzame osebno v knjigarni TZS (Lepi pot 6, Ljubljana) ali jih pošljemo po pošti (strošek poštnine 3,50 €).

Naslov knjigeEAN kodaCena (€)
B*BRAVO, BORIS!9789612512477-109,99
DIVJI SVET PRIHODNOSTI/039788636504697-004,99
DOBRI MIŠEK-POMEMBNO SPOROČILO9788636504727-107,89
GEOGRAFSKI ATLAS SLOVENIJE9788636505083-1024,2
JADRALSKI PRIROČNIK9788636503843-1432,97
KAKO SE JE ZAČELA PRIH.-STROJI9788636503621-0114,61
KAKO SE JE ZAČELA PRIHODNOST - KOMUNIKACIJE9788636503263-0014,61
KNJIGA O ŠTEVILIH9789612512125-1039,99
KR. KATKA-ZIMSKI MRAZ9789612510602-104,99
MALI LEKSIKON ZOOLOGIJE /019788636503768-0013,99
MARSOVSKE KRONIKE9788636505670-123,42
MOČ VZGOJE9789612511913-1029,99
NAJPAMETNEJŠE ŽIVALI SVETA9789612511302-1029,99
O ŽIVALIH - DIVJE ŽIVALI9788636504802-106,26
O ŽIVALIH - NA KMETIJI9788636504796-106,26
O ŽIVALIH - PTICE9788636504789-106,26
O ŽIVALIH - ŽIVALSKE DRUŽINE9788636504772-106,26
OBLIKOVANJE S CVETJEM9788636505175-109,99
OTROCI PLETEMO9788636505168-104,99
OTROŠKE IN DRUŽINSKE IGRE9789612511142-0024,99
POSKUSI Z ZVOKOM9788636506240-1016,9
RASTLINSTVO NAŠIH GORA9788636503171-1241,69
SOCIOLOGIJA - SHEMATSKI PREGLEDI9788636504833-1020,45
SPOMINSKA KNJIGA ZA PUNCE9788636500996-1214,99
STO STVARI - SVETOVNA ČUDESA9789612511746-107,99
STO STVARI - VREME9789612511739-107,99
STO STVARI - ZNANOST9789612511722-107,99
SVET RASTLIN IN ŽIVALI9788636504550-1024,62

Uradni podatki

Stopite v stik

Tehniška založba Slovenije

Srebrni

Cert ID: 0008/00008

DominoCert Certifikat digitalne odličnosti
TZS d.o.o., Ljubljana
Matična številka: 5048745000