Zadnji izvodi

Naročila zadnjih izvodov so možna le prek e-pošte narocila@tzs.si in so na voljo po principu »kdor prej pride, prej melje« :). Prodaja velja do razprodaje zalog. Seznam naslovov se obnavlja dnevno. Popusti se na knijge iz seznama »Zadnji izvodi« ne priznajo. Knjige se po predhodnem dogovoru lahko prevzame osebno v knjigarni TZS (Lepi pot 6, Ljubljana) ali jih pošljemo po pošti (strošek poštnine 2,99 €).

Naslov knjigeEAN kodaCena (€)
B*BRAVO, BORIS!9789612512477-109,99
Č* VESOLJE ZNANOST9789612511647-104,99
Č* PLANET ZEMLJA9789612511630-104,99
Č* ZGODOVINA 19789612511678-104,99
ČE BI KONJI GOVORILI ...9789612512514-1222,99
DIVJI SVET PRIHODNOSTI/039788636504697-004,99
DOBRI MIŠEK-POMEMBNO SPOROČILO9788636504727-107,89
ELEMENTI9789612513252-1035,99
ENERGIJA PRIHODNOSTI - VODNA ENERGIJA9788636503294-0013,81
GEOGRAFSKI ATLAS SLOVENIJE9788636505083-1024,2
GLASBENI INŠTRUMENTI9789612512415-1029,99
JADRALSKI PRIROČNIK9788636503843-1432,97
KAJ POMENI ŽIVETI SKUPAJ9789612510213-104,99
KAKO SE JE ZAČELA PRIH.-STROJI9788636503621-0114,61
KAKO SE JE ZAČELA PRIHODNOST - KOMUNIKACIJE9788636503263-0014,61
KEMIJA - SHEMATSKI PREGLEDI9788636502198-1218,29
KNJIGA O ŠTEVILIH9789612512125-1039,99
KR. KATKA-ZIMSKI MRAZ9789612510602-104,99
MALI LEKSIKON LOGIKE /979788636502143-0013,99
MALI LEKSIKON ZOOLOGIJE /019788636503768-0013,99
MARSOVSKE KRONIKE9788636505670-123,42
MOČ VZGOJE9789612511913-1029,99
NAJPAMETNEJŠE ŽIVALI SVETA9789612511302-1029,99
O ŽIVALIH - DIVJE ŽIVALI9788636504802-106,26
O ŽIVALIH - NA KMETIJI9788636504796-106,26
O ŽIVALIH - PTICE9788636504789-106,26
O ŽIVALIH - ŽIVALSKE DRUŽINE9788636504772-106,26
O*FOSILI9789612512194-1019,99
OBLIKOVANJE S CVETJEM9788636505175-109,99
OBVLADOVANJE MOŠKIH9788636506431-1012,48
OKOLJE V STRIPU /029788636503829-0113,42
OTROCI PLETEMO9788636505168-104,99
OTROŠKE IN DRUŽINSKE IGRE9789612511142-0024,99
POSKUSI Z ZVOKOM9788636506240-1016,9
PRIKUPNE ZAMISLI ZA RISANJE9789612511524-1324,99
RASTLINSTVO NAŠIH GORA9788636503171-1241,69
RAZISKOVALCI IN ODKRITJA9789612511104-1014,99
SOCIOLOGIJA - SHEMATSKI PREGLEDI9788636504833-1020,45
SPOMINSKA KNJIGA ZA PUNCE9788636500996-1214,99
STO LET LETALSTVA97886365044684,15
STO STVARI - SVETOVNA ČUDESA9789612511746-107,99
STO STVARI - VREME9789612511739-107,99
STO STVARI - ZNANOST9789612511722-107,99
SVET RASTLIN IN ŽIVALI9788636504550-1024,62
U*FRANČEK SPOZNAVA ŠTEVILA9788636505120-194,09
U*FRANČEK V DEŽELI MERITEV9788636505113-154,09
U*MATEMATIČNE ZGODBICE-ODŠTEVANJE9788636505106-154,09
UČENJE Z MAGNETI-MEDVED METOD9789612513238-1011,99
VODNIK PO SVETOVNI ZGODOVINI9788636505816-108,99
VODNIK ZA ČAROVNIŠKE VAJENKE9789612510350-104,99
VODNIK ZA PRINCESE VAJENKE9789612510343-104,99
ZMAJČEK KOKOS GRE V ŠOLO9789612511425-109,99

Stopite v stik

TZS
Lepi pot 6
1000 Ljubljana
080 17 90
info@tzs.si
Delovni čas knjigarne:
pon–pet: 8.00–11.00 in 12.00–15.00 Vikendi in prazniki zaprto

Uradni podatki

TZS d. d., Ljubljana
Lepi pot 6
1000 Ljubljana
Slovenija
ID za DDV: SI39201457
IBAN: SI56 0700 0000 0641 745 (GB d. d., Kranj)

Sledite nam

Certifikat digitalnosti

Tehniška založba Slovenije

Srebrni

Cert ID: 0008/00008

DominoCert Certifikat digitalne odličnosti
TZS d. d., Ljubljana
Matična številka: 5048745000